השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

קבלן איטום

רפי משה – קבלן איטום מורשה

ההתחייבות שלנו עבורכם:

  • עבודה עם כל הגגות – לחברת א.א. אדיב יש ניסיון משמעותי מאד בביצוע של עבודות איטום עבור כל סוגי הגגות. אל תשכחו שכאשר אתם בוחרים קבלן איטום, יש משמעות לכך שהוא יוכל להתמחות בטיפול בגג שלכם. יש הבדל משמעותי מאד בין גג רעפים למשל, לבין גג בטון מיושר. יש גגות בבניה קלה, יש גגות עם שיפוע מיוחד, ועוד. לכל סוג של גג יכולות להיות רגישויות משלו בכל מה שנוגע לאיטום, ועוד יותר מכך – לכל גג יש את פתרון האיטום הספציפי שיכול להתאים עבורו, וכמובן שהניסיון הנרחב של א.א. אדיב הוא יתרון עצום מבחינתכם.
  • טיפול בכל בעיות האיטום – מתי אתם תרצו ליצור קשר עם קבלן איטום? יש מי שעושים זאת כשיש להם בעיות איטום קטנה יחסית, או אפילו כדי לבצע טיפול מונע נגד ליקויי איטום בגג הישן שלהם. מנגד, יש מי שזקוקים לקבלן מקצועי, וזאת משום שהגג שלהם כבר נמצא במצב קשה במיוחד, ויש ממנו נזילות רציניות מאד. בכל המקרים הללו, צריך לבחור בקבלן המתאים, ולחברת א.א. אדיב יש כמובן בדיוק את מה שאתם מחפשים: אנו מטפלים גם בבעיות קלות של תיקון גגות ונזילות – אך כמובן גם מתמחים בעבודות איטום מיוחדות ומורכבות.
  • לא חוזר על עצמו – אתם אולי מכירים את המקרה הבא: קראתם לקבלן מסוים שלא היו עליו הרבה המלצות, הוא עשה את העבודה, ואז הגיע החורף בשנה הבאה – ושוב יש לכם דליפות ונזילות. אין ספק שאתם קורבנות של עבודה בעייתית. עם חברת א.א. אדיב אין שום בעיה כזו! אנו מספקים לכם קבלן איטום איכותי, מנוסה ומקצועי, ועבודות האיטום שאנו מספקים לכל גג, נותרות לאורך שנים. זה אומר שאתם גם מקבלים תמורה מלאה למחיר שאתם משלמים.

הדגשים המשמעותיים לבחירת קבלן איטום

כאשר יש לכם בעיה של איטום בגג שלכם, הרי שיש סכנה רצינית מאד, שתהיה זליגה של מים לתוך הדירה שלכם, והרס הדרגתי של הגג. מהסיבות הללו, אתם כמובן רוצים ליצור קשר במהירות האפשרית עם קבלן איטום אשר יגיע לבצע את עבודת האיטום. כמובן שאתם תרצו שהקבלן יגיע במהירות, אבל אל תשכחו שמעבר למהירות – אתם צריכים לשים לב גם לאיכות הביצוע שלו. חברת א.א.אדיב, היא חברה יוצאת דופן בכל מה שנוגע לעבודות איטום גגות, ואנו מתחייבים לעבודות האיטום האיכותיות והמתקדמות ביותר שאפשר למצוא, ונשמח לספק גם לכם שירותי איטום מיוחדים ונהדרים.

הפתרון האולטימטיבי לאיטום הגג שלכם

קבלני האיטום כיום בישראל הם אמנם רבים – אבל מעל כולם, א.א.אדיב מצטיינים בשירות, במקצועיות, וביכולת שלהם לספק שירותי איטום וזיפות גגות מתקדמים ללקוחותיהם.

להזמנת השירות צרו עמנו קשר!

לחצו כאן לפרטים אודות ביטום גגות

היתרונות שלנו

50 שנות וותק וניסיון בתחום
אחריות מלאה על כל עבודה
שירות לשביעות רצון הלקוח
שירותי S.O.S בימים גשומים
שימוש בציוד וחומר מתקדם

רוצים חורף יבש? אנחנו יכולים לעזור לכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת ייעוץ- ללא עלות!

חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי