השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

יריעות זפת

שימוש עם יריעות זפת

תחזוקה או שיפוץ של כל מבנה יכולים להיעשות ברמות שונות של גימור ושל איכות. גם ביצוע איטום וגם זיפות גגות אינם יוצאים מכלל זה. איטום וזיפות יכולים להתבצע באמצעות שימוש בזפת רגילה שצריכה לעבור חימום כהכנה לקראת השימוש. זוהי פעולה מקובלת באיטום גגות, אבל יחד עם זאת – גם פחות איכותית. לעומת זאת, ניתן לבצע איטום יעיל של הגג באמצעות שיטה יותר חדישה, יותר מתקדמת ויותר איכותית. איך עושים זאת? זה נעשה באמצעות שימוש ביריעות ייעודיות – יריעות זפת. מדוע לבחור דווקא בשיטה זו על פני השיטה הוותיקה יותר? מכיוון שיש לכך כמה וכמה יתרונות ברורים.

איטום בתקן איכותי

מדוע איטום גגות באמצעות יריעות זפת נחשב לאיטום המועדף כאשר רוצים תוצאות מעולות במיוחד? ראשית לכל, הסיבה נעוצה בטיב של חומר הגלם. כאשר בוחרים ביריעות זפת, מדובר בחומר גלם שיוצר במפעל, תחת בקרת איכות קפדנית, שליטה מלאה ותוך התאמה מושלמת לצרכים. ליריעות הללו ישנו תו תקן וזוהי השיטה המתקדמת לאיטום הגג – בכל רחבי העולם. לעומת שימוש בזפת רגילה, זוהי הדרך המתקדמת ביותר להבטחת תוצאות. לא צריך לריב עם הזפתים, שבדרך כלל לא מעוניינים למרוח כמה שכבות של זפת, האחת על גבי השנייה.

זיפות באמצעות יריעות

ללא צורך בהלבנה

כאשר מתקינים יריעות זפת, משיגים איכות גבוהה ללא צורך ביישום כמה שכבות של זפת וגם ללא צורך בפעולה של הלבנת הזפת לאחר ביצוע. היריעות עמידות מאוד בפני קרינת השמש ואריכות החיים שלהן איננה מוטלת בספק. ישנם זפתים המעניקים גם עשר ועשרים שנות אחריות על זיפות ביריעות. אחריות שכזאת במקרה של זיפות רגיל איננה באה בחשבון. לכן, למי שמחפש ביצוע מדויק, איכותי וכזה שמחזיק מעמד לאורך שנים על גבי שנים – הבחירה ברורה. יריעות של זפת יספקו את המענה המושלם.

יריעות לאיטום מצוין

למרות שהיריעות מהוות פתרון איטום מעולה, אין ספק שצריך לדעת איך ליישם אותן כהלכה. יריעות זפת אינן שטיח שמניחים על הגג ומקווים לטוב. על מנת שהאיטום יהיה מצוין, יש צורך לבצע הכנה מקדימה ולא להיחפז לאורך הדרך. את הגג יש לנקות היטב ולאחר מכן למרוח על שטח העבודה חומר תשתית, למשל על בסיס זפת קרה. חומר זה נועד לאפשר את ההיצמדות המלאה וההדוקה של היריעות אל הגג עצמו.

רק לאחר שחומר הבסיס יושם כהלכה, ניתן להניח את היריעות. וזה עוד לא הכל. כעת יש לבצע מעין פעולת הלחמה או ריתוך. פעולה זו מדביקה את היריעות האחת אל השנייה ואת כולן יחד – אל הגג. אבל גם בכך לא די. יש לבצע איטום מושלם גם בפינות של הגג (רולקות). ויש לתת את הדעת גם לניקוז, כך שעודפי מים בעונת החורף יגיעו באופן הרצוי אל מערכת הניקוז או המרזבים.

לחצו כאן בחזרה לעמוד הבית

היתרונות שלנו

50 שנות וותק וניסיון בתחום
אחריות מלאה על כל עבודה
שירות לשביעות רצון הלקוח
שירותי S.O.S בימים גשומים
שימוש בציוד וחומר מתקדם

רוצים חורף יבש? אנחנו יכולים לעזור לכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת ייעוץ- ללא עלות!

חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי