השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

יריעות איטום לגג

איטום באמצעות יריעות איטום לגג

כדי שהבית יישאר תמיד יבש, כדי לא לגלות יום אחד כתמים של עובש על התקרה, נפיחות והתפוררות, צריך שהגג יהיה אטום לחלוטין. איך עושים את זה? אם בעבר ניתן היה להזמין לצורך כך זפתים, אלה שמורחים על הגג את הזפת כדי למנוע נזקים של חדירת מים, הרי שכיום הדברים יכולים להיעשות בצורה אחרת – מודרנית יותר ויעילה יותר. מהי השיטה המתקדמת הזאת, שאיננה מצריכה דליים של זפת שמחממים ולאחר מכן מורחים על הגג? עושים זאת באמצעות יריעות איטום לגג. להלן, נראה מהם היתרונות, במה זה טוב ולמה זה כדאי.

איטום בעזרת יריעות

גולשים שהגיעו לעמוד זה התעניינו גם בשירות של סיוד גגות.

בראש ובראשונה, חשוב ביותר להדגיש כי גגות קלים שונים עקרונית מהגגות הרגילים של הבתים. המדובר במתקנים שלא נועדו לשאת משקל אדם, והם מוצבים על פי רוב מעל שטחי אחסון או אזורי מנוחה בחצרות ובמרפסות. בהתאם לזאת, יש לעבוד ביתר זהירות ולקחת בחשבון אפשרות של לוחות סדוקים ושבורים, שעלולים פשוט לקרוס תחת משקלכם. לאור האמור, מומלץ במיוחד לא לבצע עבודות תיקון באופן עצמאי אלא לפנות לאנשי מקצוע.

ככלל, לצורך איטום של גגות אלו משתמשים בשני סוגים של חומרים – אקריליים ופוליאוריטניים, כאשר אלו האחרונים נחשבים לאיכותיים יותר. חשוב לציין כי גגות שבהם יש שיפועים יש לאטום אך ורק בחומרים פוליאוריטניים. חברת אדיב מתמחה באיטום ובתיקון גגות קלים, והיא יודעת לבחור את חומר האיטום האופטימלי עבור כל גג.

מדוע חשוב לאטום גגות?

גגות קלים לרוב משמשים מחסנים, כאשר חדירה של רטיבות תפגע באופן קשה בתכולת המחסן. מסיבה זו חשוב ביותר לבצע איטום איכותי של הגג. איטום גגות מסוג זה מצריך עבודה קפדנית, דיוק רב וניסיון נרחב. חברת אדיב עוסקת שנים רבות בכל סוגי האיטום, כולל איטום גגות קלים,ולכן היא הכתובת הטובה ביותר לצורך ביצוע של תיקון איכותי עבור כל גג קל.

אל תחכו לעונה הגשמים – הכינו את הגג שלכם מבעוד מועד.

היתרונות שלנו

50 שנות וותק וניסיון בתחום
אחריות מלאה על כל עבודה
שירות לשביעות רצון הלקוח
שירותי S.O.S בימים גשומים
שימוש בציוד וחומר מתקדם

רוצים חורף יבש? אנחנו יכולים לעזור לכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת ייעוץ- ללא עלות!

חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי