השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

יועצי איטום

החלטתם לאטום את גג הבית אך אתם לא יודעים מהי שיטת האיטום המתאימה לכם? לא בטוחים מהו הזמן האידיאלי לביצוע איטום גגות? מתלבטים בין פוליאוריטן, זפת, יריעות ביטומניות ושלל חומרי האיטום הקיימים בשוק? יועצי האיטום של חברת א.א.אדיב בע"מ ישמחו לענות לכם על כל השאלות.

איטום גגות הוא לא עניין של מה בכך. מדובר במלאכה מורכבת, שביצועה חייב להיעשות תוך התחשבות בפרמטרים רבים: סוג הגג, חומרי איטום ישנים שאולי קיימים עליו, עונות השנה, מתקנים שונים שיש על הגג ועוד. לכן, אל תתחילו במלאכת האיטום לפני שנפגשתם עם יועצי האיטום שלנו.

צוות יועצי איטום מקצועי

צוות יועצי האיטום המקצועיים של חברת א.א.אדיב בע"מ יספק לכם תשובות ומידע חיוני לפני תחילת עבודות האיטום, כדי להבטיח שהן יתבצעו על הצד הטוב ביותר, ושאתם תיהנו מהתוצאות האיכותיות ביותר לאורך זמן. בין היתר, יועצי האיטום שלנו יספקו לכם מידע על הנושאים הבאים:

  • מה ההבדל בין חומרי האיטום השונים: במחיר, באופן היישום על הגג, באורך החיים שלהם ופרק הזמן שבו הם מספקים איטום הרמטי, בחסרונות האפשריים שקיימים בשימוש בהם וכו'?
  • איך לבחור את שיטת האיטום המתאימה ביותר לסוג הגג שלכם? התחשבות בסוג הגג (גג בטון, גג רעפים וכו'), כמו גם בחומרי איטום ישנים שאולי כבר קיימים עליו היא קריטית כדי להבטיח את אחיזתם הטובה של חומרי האיטום על הגג, ואת יעילותם במניעת חדירת מי גשמים.
  • מתי כדאי לבצע את עבודות האיטום? איטום גג שלם חייב להתבצע כשהגג יבש לחלוטין, לכן הקיץ הוא התקופה האידיאלית.
  • כיצד להיערך לפני תחילת עבודות האיטום? איך להכין גגות שעליהם מותקנים דודי שמש וקולטים, מזגנים ושאר מתקנים?
  • ועוד…

ייעוץ מקצועי יאפשר לכם לבחור בחוכמה את שיטת האיטום וחומרי האיטום המתאימים ביותר לצורכיכם הייחודיים, וכן להבטיח שעבודות האיטום יתבצעו כהלכה ובאופן שיאפשר מניעה מוחלטת של חדירת מי הגשמים לאורך זמן רב ככל האפשר.

מעוניינים להיפגש עם יועצי האיטום שלנו? צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!

היתרונות שלנו

50 שנות וותק וניסיון בתחום
אחריות מלאה על כל עבודה
שירות לשביעות רצון הלקוח
שירותי S.O.S בימים גשומים
שימוש בציוד וחומר מתקדם

רוצים חורף יבש? אנחנו יכולים לעזור לכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת ייעוץ- ללא עלות!

חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי