השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

חברת איטום

חברת איטום מקצועית

כולם אוהבים את הקיץ, את הים, את החופש. אבל אסור לשכוח שבסופו של כל קיץ מגיעה גם העונה הגשומה. ואיך צריך להתכונן לעונה הגשומה? צריך לדאוג לבית אטום, כמובן. ומי יוכל לדאוג לכך שגם הבית שלכם, הבית הפרטי או בניין המגורים המשותף יהיה מוגן ממים? חברת איטום כמובן. זוהי החברה שתסייע כאשר צריך לבצע איטום גגות. זוהי החברה שתסייע אם רוצים להבטיח שגם מהמרפסת לא תהיה חדירת מים. זוהי החברה שיכולה להבטיח שלא יהיו נזילות אל השכנים, שלא ייווצרו נזקים לקירות, לתקרה, ושלא נגיע הביתה וניווכח יום אחד שיש לנו אורחים לא קרואים – שלוליות באמצע הסלון או בחדר האמבטיה.

איטום בזפת ואיטום ביריעות

יש הסבורים שחברות לאיטום נוהגות להציע אך ורק שירות סטנדרטי של זיפות גגות. אמנם, יש כאלה שמציעים שירות זה ואף מתמחים בכך, אבל לא כל חברת איטום דומה לרעותה. יש חברות שמציעות לא רק שימוש בזפת חמה שאותה מורחים על גבי הגג לפני שמבצעים הלבנה (כדי למנוע מהגג להתחמם ולחמם את הבית כולו). יש חברות שמציעות גם דרך שונה להבטיח שלא תהיינה נזילות מהגג. הדרך הזאת מושגת באמצעות שימוש ביריעות איטום.

מהן בדיוק יריעות האיטום שבהן תשתמש חברת איטום טובה? היריעות הללו עשויות מחומר שאיננו חדיר למים, כאשר הצד השני של היריעה בנוי כך שניתן לחמם אותו על מנת שיתחבר אל הגג עצמו. החימום, שיש הקוראים לו גם ריתוך, מדביק את היריעות לגג עצמו וגם את היריעות – האחת לשנייה. האיטום ביריעות נעשה במעין שטיחים, כאשר הקצוות של כל "שטיח" מכסות את השטיח שלידו. באופן זה מספקים כיסוי מלא לגג – בכל שטחו.

איטום, שירות ואחריות

מלבד שימוש ביריעות או בזפת רגילה, חברת איטום יכולה להיות מעורבת גם בפרויקטים נוספים. למשל, חברה לאיטום יכולה לבצע איטום של מרפסות. יש חברות המתמחות באיטום של חדרי אמבטיה, אך המקצועיות איננה רק באיטום החיצוני. אנשי איטום מעולים חייבים להיות בקיאים בכל מה שקשור גם לפינוי נוזלים וניקוז. כאשר אוטמים גג או מרפסת, יש לוודא שהשיפועים יהיו נכונים ושפתחי הניקוי לא יהיו חסומים. שימוש ביריעות ביטומניות יהיה היעיל ביותר כאשר מקפידים להשאיר ניקוז כפול – גם מעל היריעות וגם מתחתן. כך, במידה וכמות מזערית של מים חדרה מתחת לאיטום, הרי שהלחות הזאת תתנקז ולא תיצור נזקים.

ואיך מוצאים את החברה המתאימה לשירותי האיטום? כדאי לחפש חברה בעלת המלצות, בעלת וותק וניסיון. אם דרושה פעולה מורכבת בגובה, בהחלט יתכן שיהיה מקום לחפש חברה המתמחה באיטום תוך שימוש בסנפלינג. כמובן, חשוב לשים לב שהמחיר עבור השירות יהיה הוגן ובהתאם לטכניקה שבה משתמשים. גם לגודל השטח שאותו אוטמים ואופי המבנה עצמו ישפיעו על המחיר המבוקש. חשוב לא פחות – דרשו אחריות על ביצוע האיטום.

לחצו כאן לפרטים אודות איטום גגות במרכז

היתרונות שלנו

50 שנות וותק וניסיון בתחום
אחריות מלאה על כל עבודה
שירות לשביעות רצון הלקוח
שירותי S.O.S בימים גשומים
שימוש בציוד וחומר מתקדם

רוצים חורף יבש? אנחנו יכולים לעזור לכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת ייעוץ- ללא עלות!

חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי