השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

זפת קרה

זפת, כידוע, היא חומר איטום אותו מיישמים כאשר הוא מחומם לטמפרטורה גבוהה ביותר שמביאה אותו למצב נוזלי. במצבה הנוזלי, הזפת גמישה ומקבלת את הצורה ואת תוואי המשטח עליו היא מיושמת, וכך גם אוטמת סדקים ופתחים שונים. כאשר היא מתקררת, היא מתקשחת ומספקת שכבת איטום אחידה ויעילה.

אם כך, מהי זפת קרה?

ראשית, מן הראוי לציין כי "זפת קרה" הנו מונח שאומר דברים שונים לאנשים שונים ומתייחס ליותר משיטת איטום אחת. יחד עם זאת, כיום, השימוש הנפוץ במונח מתייחס לחומרים ביטומניים המתקבלים לאחר תהליך של זיקוק זפת (ומכאן השימוש במונח זפת עבור חומרי איטום ביטומניים). לחומרים אלה מרקם משחתי, אותם מיישמים באמצעות מריחה.

הזפת הקרה הנה שיטת איטום פופולרית, אשר מצטיינת בגמישות רבה, בקלות יישום ובמהירות השימוש. יחד עם זאת, יש המעדיפים להשתמש בשיטה זו לאיטום משטחים קטנים יחסית, בעוד למשטחים גדולים יותר מעדיפים לעשות שימוש ביריעות ביטומניות.

למותר לציין כי גם כאשר הדבר נוגע לזפת קרה, או "זפת קר" כפי שקוראים לחומר לעתים, כאשר אתם רוצים להיות בטוחים שמלאכת האיטום תתבצע על הצד הטוב ביותר, או שאינכם בטוחים מהם סוג החומר ושיטת האיטום המתאימה עבורכם, עדיף להזמין איש מקצוע על מנת שיעשה את העבודה כיאות.

זהו המקום בו אנחנו חברת א.א.אדיב נכנסים לתמונה. כקבלנים ויועצים לאיטום ובידוד, לחברה את כל הידע, הניסיון והכלים הדרושים על מנת לסייע לכם בבחירת שיטת העבודה המתאימה ביותר וללוות אתכם לכל אורך הדרך, עד להשלמתה בסטנדרטים הגבוהים ביותר – ואם לא די בכך, הרי שהחברה מספקת אחריות על כל עבודותיה, כך שתוכלו בהחלט לנוח בראש שקט, בזמן שהמקצוענים יעשו עבורכם את העבודה.

לפרטים נוספים ולהזמנות שירות, צרו אתנו קשר!

היתרונות שלנו

50 שנות וותק וניסיון בתחום
אחריות מלאה על כל עבודה
שירות לשביעות רצון הלקוח
שירותי S.O.S בימים גשומים
שימוש בציוד וחומר מתקדם

רוצים חורף יבש? אנחנו יכולים לעזור לכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת ייעוץ- ללא עלות!

חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי