השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

איטום מקלטים

המקלט שלכם ישן? האם אתם בטוחים שהוא אטום כראוי? האם המקלט סבל מבעיה של הצפות במהלך העונה הגשומה? לאיטום מקלטים יש חשיבות רבה ביותר לביטחונכם, ולכן אין לזנוח את הנושא הזה.

חברת אדיב איטום גגות מתמחה באיטום מקלטים.

להזמנת שירות חייגו למספר: 03-732-4542

אנו דואגים לאיטום מקלטים מושלם

  • איטום מפני חדירת מים.
  • איטום מפני חדירת גזים.
  • הוספת שכבת בידוד למקלט.

איטום של מקלטים

מדוע חשוב לדאוג לאיטום מקלטים?

מקלט איננו עוד חדר או מחסן. זהו אזור מיוחד, שצפוי להגן עליכם מפני מתקפה קונבנציונלית ולא קונבנציונלית, ולכן הוא צריך להיות אטום לא רק לחדירת מי גשמים, אלא גם לחדירת גזים. אם סבלתם מהצפות במהלך עונת החורף, חשוב ביותר לדאוג לאיטום מקלט איכותי ומקצועי ברגע שהדבר אפשרי. המקלט צריך להיות כשיר לשימוש בכל רגע נתון.

אנו חיים בתקופה לא פשוטה מבחינה ביטחונית, והצורך במקלט מתפקד ותקין לצערנו שריר וקיים. חשוב ביותר לדאוג לאיטומו של המקלט הפרטי או הציבורי כאחד. אם אתם משתמשים במקלט פרטי – כדאי שתפנו לאוטם מורשה, המתמחה באיטום מקלטים. אם אתם נשענים על מקלט ציבורי, ושמתם לב שאיננו אטום כראוי, יש ליידע בכך את הרשויות ללא דיחוי. העירייה היא זו שצריכה לדאוג לתיקון מקלטים ישנים.

איטום מקלטים עם חברת א.א.אדיב

החברה מנוהלת על ידי קבלן איטום מורשה ומנוסה, שמבצע איטום מקלטים ברמה המקצועית הגבוהה ביותר. השירות ניתן ללקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים, ומתאפיין בזמינות גבוהה ובאדיבות. אנו דואגים לספק ללקוחותינו את כל המידע הדרוש להם, ומעדכנת אותם בכל שלבי העבודה.

אם אתם זקוקים לאיטום מקלטים – אתם מוזמנים לפנות לחברת א.א.אדיב

היתרונות שלנו

50 שנות וותק וניסיון בתחום
אחריות מלאה על כל עבודה
שירות לשביעות רצון הלקוח
שירותי S.O.S בימים גשומים
שימוש בציוד וחומר מתקדם

רוצים חורף יבש? אנחנו יכולים לעזור לכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת ייעוץ- ללא עלות!

חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי