השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

איטום חלונות

תחום כמו איטום חלונות נחשב לנפוץ למדיי, ולמעשה ישנם בעלי מקצוע רבים בתחום זה כאשר רמת העבודה היא שונה מאוד בין בעל מקצוע אחד למשנהו. פעולת האיטום היא פעולה חשובה ויש לבצע אותה בעזרת חומרים איכותיים. עניין זה מלמד אותנו שיהיה עלינו לפנות רק לחברה מקצועית שמבינה בתחום ומסוגלת לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר.

ישנם חאפרים רבים בתחום האיטום ועבודה לא אחראית מסוג זה עלולה לגרום לצרות צרורות ולהביא לעוגמת נפש גדולה. תחום זה דורש עבודה ברמה של מאה אחוזים תוך התחשבות במצבים ספציפיים שכל אחד מהם יזכה לטיפול מתאים.

אילו חומרי איטום קיימים היום?

בשוק, ישנם חומרי איטום מסוגים שונים ולא כל חומר נחשב לאיכותי ויעיל, בכל מקרה, גם אם מדובר בחומר איכותי ויעיל לא תמיד הוא יתאים לכל מקרה, ולכן מומלץ לפנות לקבלן איטום שידע בדיוק באיזה חומר לבחור.

מתי נזדקק לאיטום חלונות מקצועי?

אלה כמה מקרים לדוגמה שבהם נזדקק לאיטום חלונות הם רבים ושונים:

לעיתים, התבצע שיפוץ בדירה כאשר גם החלונות הוחלפו בחדשים, במצב כזה, יהיה עלינו לבדוק האם נעשה איטום ראוי בין הקיר החיצוני למסגרת של החלון.

שימוש בחומר שאינו מתאים למזג האוויר בחוץ יגרום לבעיות איטום שונות. לדוגמא שימוש בסיליקון שמתכלה במהירות רבה.

יש להכין את הקיר לפני שעושים שימוש בדבקים מסוימים. ללא הכנה הדבק יתנתק מהקיר ולא יבצע את האיטום הנדרש.

אם קיימים פתחים במסגרת האלומיניום, תיתכן חדירה של מים. זוהי בעיה אשר קשורה למבנה של החלון והמים עלולים לחדור דרך המסגרת את תוך הקיר ולגרום נזק.

חדירת מים יכולה להתקיים גם במקרה של כשל בגומיות האיטום כאשר הן לא בקוטר המתאים. במקרה כזה מומלץ ליצור קשר עם מתקין החלון שיגיע לטפל בתקלה.

יש לוודא שהמסילות של החלון מכילות פתחי ניקוז כך שמי גשם יוכלו להתפנות על מחוץ לבית ולא יקוו בתעלות של החלון או התריס.

בסופו של דבר, איטום חלונות הוא מקצוע שדורש ידע רב וניסיון, עבודה לא איכותית תביא לחדירת מים ותפגע בבידוד של הבית מפני קור וחום.

לחצו כאן על מנת לחזור לעמוד הראשי

היתרונות שלנו

50 שנות וותק וניסיון בתחום
אחריות מלאה על כל עבודה
שירות לשביעות רצון הלקוח
שירותי S.O.S בימים גשומים
שימוש בציוד וחומר מתקדם

רוצים חורף יבש? אנחנו יכולים לעזור לכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת ייעוץ- ללא עלות!

חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי