השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

5 סימנים לכך שצריך לבדוק את הגג

לפעמים, לא צריך לחכות לטפטוף מלא כדי להבין שהאיטום של הגג נפגע. מכיוון שכשמדובר באיטום גגות כדאי מאוד לזהות את הפגיעה כמה שיותר מוקדם כדי לא להעביר את החורף עם דלי בסלון, אספנו עבורכם חמישה סימנים שיאפשרו לכם לזהות את הבעיה בהקדם, ולטפל בה לפני שתצטרכו לפתוח מטריות בביתכם שלכם.

אז הנה הם לפניכם: 5 סימנים לכך שצריך לבדוק את הגג

  • רטיבות על התקרה – אם מים מחלחלים מהגג ואתם מתגוררים בקומה האחרונה או בבית פרטי, המים יגיעו בסופו של דבר אל התקרה שלכם. יש סימנים מקדימים לרטיבויות, כגון סדקים בתקרה למשל, אבל אלה יכולים להיות מאוד קטנים ובהחלט אפשר לפספס אותם. לכן, אם ראיתם כתמי רטיבות על התקרה, זה בדיוק הזמן להזמין חברת איטום גגות, אשר תבצע בדיקה יסודית של הגג באמצעות הצפה, ותבדוק אם קיימת נזילה או לא.
  • עלייה במידות החום במבנה – כאשר האיטום של הגג נפגע, נפגע יחד איתו גם הבידוד. לכן, אם אתם מרגישים שחם מאוד בדירה שלכם או בחדר המדרגות עצמו, ושהחום כבד הרבה יותר מזה שאליו הייתם רגילים, עדיף להזמין חברת איטום כדי לבדוק. יכול להיות שתוצאות הבדיקה תהיינה שמדובר פשוט בחום הקיץ שחודר אל המבנה, אבל מכיוון שלא כדאי להגיע לחורף ולסבול מטפטופים – עדיף להזמין חברת איטום. מקסימום יגידו לכם שהכול בסדר.
  • סדקים בתקרה – הסימן הכי קטן לכך שיש בעיה עם איטום הגג הוא סדקים שנוצרים בתקרה כתוצאה מחלחול המים אל פנים המבנה. אמנם זה סימן קטנטן שקשה לזהות, אבל אם מזהים יכולים להרוויח המון. איתור הבעיה בשלב כזה והזמנת חברת איטום שתטפל בנושא תמנע היווצרות של כתמי רטיבות ועובש, וכמובן שגם של טפטופים שיפגעו לכם באיכות החיים. אז מדי פעם הרימו את הראש ובחנו את התקרה, כי זה יחסוך לכם הרבה מאוד זמן וטרחה.
  • עובש על התקרה – עובש הוא כבר סימן מאוחר יותר לנזילה מהגג, והוא נוצר כשיש כתמי רטיבות שאינם מטופלים. אז אם אתם רואים כתמים שחורים על התקרה שלא היו שם קודם ושלא מהווים מחזה מלבב בכלל – כנראה שזה עובש, וסביר להניח שיש נזילה של מים מהגג. כדי לבדוק את זה ולטפל בעניין יש להזמין חברת איטום המתמחה בתחום של איטום גגות, ולבצע בדיקה יסודית כדי לזהות את הבעיה ולטפל בה כראוי.
  • טפטופים מהתקרה – השלב האחרון שכבר מעיד שיש כאן בעיה בטוחה. אם יש טפטופים מהתקרה זה אומר שאיטום הגג נפגע, ושחייבים להזמין חברת איטום מקצועית שתטפל בנושא כמה שיותר מהר. מכיוון שטפטופים מהתקרה בדרך כלל מתרחשים בחורף, הרי שיכול להיות שתצטרכו לחכות שיהיו כמה ימים ברצף שבהם לא יורד גשם או אולי אפילו עד הקיץ, כי עבודות איטום נעשות רק כשלא יורדים גשמים שכמובן מחבלים בעבודה.

לסיכום – עדיך לגלות את בעיות האיטום בגג בעונה הנכונה (קיץ), ולטפל בהם לפני שמגיע החורף. אז שימו לב לכל שינוי הכי קטן, ואם אתם חושדים בבעיית איטום הזמינו במהירה חברה המתמחה בתחום, כדי שתוכלו ליהנות מחורף נעים. בהצלחה!

היתרונות שלנו

50 שנות וותק וניסיון בתחום
אחריות מלאה על כל עבודה
שירות לשביעות רצון הלקוח
שירותי S.O.S בימים גשומים
שימוש בציוד וחומר מתקדם

רוצים חורף יבש? אנחנו יכולים לעזור לכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת ייעוץ- ללא עלות!

חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי