השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

תיקון מרזבים

זקוקים לשירותי תיקון מרזבים? מעוניינים להחליף את המרזב שלכם? אנו בחברת אדיב איטום גגות נפתח לכם עולם שלם של עיצוב וצבע בתחום המרזבים.

חברת א.א. אדיב מתמחה באיטום מכל הסוגים, ולכן המומחים שלנו יוכלו לטפל היטב במרזב שלכם. אם אתם מרגישים שאתם זקוקים לתיקון מרזבים, אתם מוזמנים לפנות לחברה ותיקה ומנוסה בתחום.

אנו מייצרים מרזבים ממגוון חומרים:

  • PVC.
  • פח מגולוון.
  • נחושת.
  • מרזבים בעיצוב מיוחד מכל חומר אחר.

החלפה ותיקון מרזבים לכל סוגי המבנים

אנו מתמחים בתיקון והחלפה של מרזבים לכל סוגי המבנים ובכל סדר גודל. לחברתנו ניסיון נרחב בתחום עבודות איטום בכלל והתקנת מרזבים איכותיים בפרט. אנו מבצעים את כל העבודות ברמת גימור גבוהה ביותר, ומוצרנו משמשים את לקוחותינו זמן רב.

תיקון מרזבים בהזמנה אישית

מראה ביתכם חשוב לכם? מעוניינים במרזב בעיצוב מיוחד? אנו נדאג לספק לכם את המוצר המתאים ביותר לעיצוב הבית שלכם. יש לכם רעיון לעיצוב? אנו נהפוך אותו למציאות, ובנוסף נשמח לתרום לכם מהניסיון הנרחב שלנו בתחום על מנת לשפר את המוצר, כך שיהיה יעיל יותר ויאריך שנים.

כיצד תדעו שהגיע הזמן לתיקון מרזבים?

תקלה במרזבים קל מאוד לגלות. קודם כל, כשיורד גשם, ולא יוצאים מים מהמרזב, המשמעות היא שמשהו שם השתבש. סימן נוסף שיכול להעיד על תקלה במרזב הוא רטיבות בתקרה ובקירות, אבל רצוי לשים לב לתקלה במרזב לפני שמגיעים לשלב הזה. כדי להימנע מתקלות, ההמלצה היא פשוט לבדוק את תקינות המרזבים לפני תחילתה של העונה הגשומה, כלומר באמצע הסתיו.

תיקון מרזבים – כיצד מטפלים ?

בראש ובראשונה, חשוב לשמור על ניקיונם של המרזבים. ענפי עצים, לשלשת ציפורים ועוד לכלוך ממקורות שונים מגיע בקלות רבה אל המרזבים. הבעיה חמורה במיוחד כשמדובר על מרזבים חיצוניים, שהלכה למעשה אינם מוגנים מלכלוך בשום אמצעי. הצטברות של לכלוך גורמת בעצם לסתימה במרזב, וכך המים לא יורדים בצורה מסודרת, אלא מצטברים על הגג וגורמים לרטיבות בתוך המבנה (המצב חמור במיוחד במידה וקיימות בעיות איטום). טיפול חשוב נוסף הוא איטום איכותי של מרזבים, המבטיח מעבר תקין של המים במרזב, מבלי שיגיעו אל התקרה והקירות של הבית.

התשובה לשאלה זו נעוצה בהיקף התיקון. ככלל, תיקון מרזבים איכותי יחזיר את המתקן הזה לתפקוד מלא, וימנע מכם את הצורך בהוצאות מיותרות וכבדות. מצד שני, אם המרזב ישן במיוחד, והיקף התיקונים משמעותי ויקר, כדאי לשקול את החלפתו.

תיקון מרזבים

עבודת תיקון מרזבים דורשת מיומנות, הכשרה וניסיון רב. כך, תתקבל התוצאה הרצויה. בין אם מדובר במרזבים עשויים PVC, פח מגולוון, נחושת או חומר גלם אחר – לצורך התקנה ותיקון של מרזבים, אתם מוזמנים לפנות בהקדם אל חברת א.א. אדיב בע"מ. חברה זו מעסיקה צוות קבלנים, יועצים וכן הלאה; מומחים המחזיקים בכישורים ובוותק הדרוש לביצוע המשימה. כמו כן, בעלי מקצוע אלו מסייעים אף בעת עבודות איטום וזיפות גגות, סיוד גגות, שירותי תחזוקה לגגות רעפים כמו גם איטום קירות חיצוניים. זאת ועוד, תוך מתן אחריות מלאה ומענה מקצועי לשביעות רצון הלקוחות.

 

תיקון מרזבים ושדרוג מערכת הניקוז

אומרים על החורף הישראלי שהוא בלתי מורגש. עם זאת, יורדים בארץ גשמים – כאשר שנה אחר שנה אנשים רבים נזכרים באיחור להיערך בהתאם. למה הכוונה? כדי לצמצם את פגיעתם של תנאי מזג האוויר בנכסים השונים, יש לבצע עבודות תחזוקה שונות ומקיפות. פעולות אלו כוללות, בין היתר, את ניקוי המרזבים כך שהם יוכלו לנקז את גשמי הברכה כנדרש.

במקביל לכך, במקרים בהם מתגלים ליקויים, יש לבצע תיקון מרזבים מוקדם ככך האפשר. כך, ניתן יהיה להתמודד עם כל תרחיש שהוא מבחינת תנאי מזג האוויר – על הצד הטוב ביותר. בין אם מדובר במרזבים העשויים PVC, נחושת, פח מגלוון או אלומיניום – יש להתקין מרזבים, לתקן אותם או להחליפם כך שניתן יהיה להסדיר כראוי את מערכת הניקוז.

 

לשתף פעולה עם חברה מובילה

מתלבטים מתי הוא הזמן לתקן את המרזבים? הסימנים לכך הם פשוטים למדי. בראש ובראשונה, כאשר הגשם יורד ומים אינם יוצאים מן המרזב – משמעות הדבר כי נוצר ליקוי הדורש תיקון. כך או כך, כדי להיערך כראוי לכל תרחיש מבעוד מועד – ובייחוד בטרם יתחיל החורף, רצוי לפנות אל חברת א.א.אדיב בע"מ. חברה זו מעסיקה צוות מומחים המשתמשים בציוד המתקדם ביותר ובחומרי גלם איכותיים. כמו כן, חברה זו מחזיקה בניסיון של 50 שנה בתחום עיסוק זה ומשתפת פעולה עם קהל לקוחות מרשים – היבטים אשר מיצבו אותה מהמובילות בארץ בתחום עיסוק זה.

היתרונות שלנו

50 שנות וותק וניסיון בתחום
אחריות מלאה על כל עבודה
שירות לשביעות רצון הלקוח
שירותי S.O.S בימים גשומים
שימוש בציוד וחומר מתקדם

רוצים חורף יבש? אנחנו יכולים לעזור לכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת ייעוץ- ללא עלות!

חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי