השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

תיקון גגות

רטובים עד הגג

חורף, אתם ישובים נינוחים בביתכם, כאשר בחוץ יורד גשם זלעפות הממטיר כל פיסת אדמה טובה. הגיע הזמן לספוג מנחת זרועות השמים. לא בכל יום חורפי בארצנו הקטנטונת יורד גשם כדוגמתו. בדרך כלל יורד גשם פה גשם שם, ואם יורשה לומר לא הרבה בכלל. קצת גשם לא יזיק, רק שקצת ועוד קצת המטפטף מדי פעם, כן מתחיל לעשות נזקים בבית. נזקים שדורשים את תיקון הגג. התקרה נסדקת, הקירות מתנפחים ותופעות נוספות משאירות רשמים לא טובים. כבר לא כל כך נוח לשבת, כשהגשם מטפטף מעליכם גם בתוך הבית. אם אתם עדיין קוראים זאת והגעתם עד כאן, כנראה שאף אתם הספקתם לחוות מרטיבות בבית המגיעה עד הגג. בעצם, מי לא חווה?

דרוש תיקון גגות

אז לאחר שהבנתם שהגג כבר לא יחזור לקדמותו, שאין לכם את קורת הגג שחלמתם עליה, הגיע הזמן לפעול, וטוב שעה אחת קודם, בקיץ. אם יש לכם ידי זהב, תוכלו לנסות לבצע איטום גג בעצמכם.

האפשרות האחרת וכנראה הבטוחה יותר היא להזמין אדם או חברה העוסקים באיטום ותיקון גגות. כדאי ביותר לחפש מישהו מקצועי בעבודתו. מישהו בעל ניסיון רב בתחום איטום ותיקון של גגות הבית. וכמו תמיד, מומלץ להתייעץ עם מכרים שונים. בוודאי מכר אחד או שניים לפחות שכר בעל מקצוע דומה ויצא מרוצה ממנו עד מעל הגג.

מה בודקים לפני שמזמינים מומחה לתיקון גגות?

כל בעל מקצוע העוסק בתיקון גגות (ראו גם: תיקון גגות רעפים) יידע לומר לכם בקלות שהוא מומחה, בעל ניסיון רב שנים בתחום, שאין לו תקלות וכדומה. מתפקידכם לערוך השוואות ולברר פרטים חיוניים כמו למשל: האם עובד ברישיון, מהי איכות העבודה שלו ומה הניסיון שיש או אין לו ועד כמה. באילו חומרים עובד, והאם הם יעילים דיו. איך השירות ואיך המחיר ומתי בדיוק יהיה פנוי. בכמה זמן יוכל לבצע את העבודה הנדרשת, כי לא תרצו מישהו שיתנחל לכם על הגג וייקח מכם נתח נכבד מהשמש. בנוסף, כדאי לברר אם תוכלו להזעיק את מתקני הגגות בשעת מצוקת גג דולף בשיא סערה לילית.

קחו אחריות על תיקון גגות

רבים מהאנשים ה'זוכים' בנזילות מהגג, ברטיבות התקרה ובתופעות נלוות אחרות מזמינים לבתיהם אדם העוסק בתיקון גגות. לאחר תיקון הגג, בדרך כלל הלקוחות אכן מרוצים מביצוע עבודת תיקון הגג וממצב הגג החדש. השאלה הנשאלת עתה היא עד מתי שביעות הרצון תקפה? כמה זמן יחזיק מעמד מצב הגג החדש? האם יהיו תופעות דומות בשנה הקרובה או בשנים הקרובות, אם בכלל? אם כבר בחורף שלאחר מכן נראים סימנים דומים לסימנים שנראו בעבר, כנראה שהעבודה של מתקן הגגות לא בוצעה כראוי. על מנת להימנע מתקרית דומה בררו עם מתקן הגגות על כך ובקשו אחריות. זה באחריותכם.

איך הם עושים זאת?

רגע לפני תיקון הגג רצוי וכדאי לנקות היטב את הגג מלכלוך ואבק, על מנתי שהחומרים הפעילים ייאטמו כראוי וכדי לראות היכן יש משקעי מים ונזילות. קיימות בשוק תיקון הגגות שיטות שונות באיטום ותיקון הגג. תלוי כמובן מהו סוג הגג שברשותכם. האם יש בביתכם גג רעפים, גג שטוח, גג מרוצף או עשוי עץ וכדומה. השיטה המוכרת מקדמת דנא היא מריחת הגג בזפת וצביעתו בשכבה לבנה. שיטה אחרת עכשווית יותר, היא איטום הגג ביריעות ביטומניות כמו אספלט ולאחר מכן צביעתו בלבן. באיטום גגות מרוצפים יש אפשרות לשים היריעות מעל או מתחת למרצפות הקיימות בגג. בינתיים, תיהנו מימי השמש היפים.

היתרונות שלנו

50 שנות וותק וניסיון בתחום
אחריות מלאה על כל עבודה
שירות לשביעות רצון הלקוח
שירותי S.O.S בימים גשומים
שימוש בציוד וחומר מתקדם

רוצים חורף יבש? אנחנו יכולים לעזור לכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת ייעוץ- ללא עלות!

חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי