השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

שירותי איטום גגות

אחת לכמה שנים סביר להניח שתזדקקו לשירותי איטום גגות. שירותים אלה מוצעים על ידי חברות בנייה וקבלנים שונים. כיום, יש חומרים איכותיים יותר משהיו בשנים עברו ולכן שימוש בהם יחזיק לכם פי 3-4 יותר שנים מאשר החומרים האקריליים הישנים שעשו בהם שימוש לטובת איטום הגג. לא משנה אם מדובר בגג ביתכם, המשרד שלכם, המפעל, החנות, המבנה הקל שבניתם, בניין המגורים שלכם או כל מבנה אחר – איטום גגות הוא חלק בלתי נפרד מחיזוק הגג ואטימתו מפני דליפות של מים והתמוטטות.

שלבי הכנת הגג לאיטום

שלב 1 – נקו את הגג מאבק. פנו את כל הפסולת שיש על הגג: אבנים, דליים, חצץ, חול, חלקי קרמיקה לריצוף, ברזלים, ענפים ואשפה נוספת שאולי תמצאו שם. פנו את הגג לגמרי, העבירו טיטוא יסודי.

שלב 2 – הסירו שכבות איטום ישנות ולקויות. תוכלו לעשות זאת באמצעות פטיש, גרזן או כלים אחרים תלוי במצב הבטון והאיטום.

שלב 3 – שטיפת הגג – העבירו שטיפה על כל אזור הגג ואפשרו לגג להתייבש במשך יממה אחת ביום גשום. לאחר כמה שעות, תוכלו לגלות הצטברות של שלוליות שיצביעו על מקומות נוספים שאולי כדאי יהיה לאטום אותם כמקומות פוטנציאליים להצטברות מים עומדים בימים שלאחר הגשם. באמצעות תוספת חומר איטום, ניתן ליישר את השטח ולמנוע הצטברות של אותם מים עומדים.

שלב 4 – הסירו מאזור החיבור שבין הגג וקירות הבית/הבניין את כל הקילופים וחלקי הטיח הרופפים. זאת כדי לאפשר עבודה נוחה ונקייה של האיטום.

שלב 5 – בצעו תיקוני בטון בכל מקום אפשרי. תוכלו בשלב הזה גם ליישר את כל האזורים שבהם יש שלוליות מצטברות ולבצע תיקונים שונים בגג ובבטון. המתינו מספר ימים לייבוש והתקשות הבטון, כאשר כדי מדי יום להשקות את הבטון במים כדי לסייע לאטימותו.

שלב 6 – ביצוע עבודה איטום על ידי אש מקצוע מנוסה.

שימו לב כי עברתם היטב על כל השלבים כיוון שאם לא תבצעו את עבודת הניקיון כראוי לפני ביצוע עבודת האיטום אתם תצטרכו לבצע את העבודה מחדש וזה יעלה לכם הרבה יותר זמן וכסף.

לחצו כאן לשירות של איטום גגות

היתרונות שלנו

50 שנות וותק וניסיון בתחום
אחריות מלאה על כל עבודה
שירות לשביעות רצון הלקוח
שירותי S.O.S בימים גשומים
שימוש בציוד וחומר מתקדם

רוצים חורף יבש? אנחנו יכולים לעזור לכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת ייעוץ- ללא עלות!

חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי