השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

רטיבות בתקרה

רטיבות בתקרה ממקור פנימי

רטיבות בתקרה יכולה להופיע בכל אחד מחדרי הבית. כך, למשל, רטיבות שכזאת נפוצה בחדרי אמבטיה, במקלחות ובמטבחים. היא יכולה לנבוע כתוצאה ממגע ישיר שלמים, או כתוצאה מחשיפה ממושכת לאדי מים. מכיוון שתקרת החדר והצבע אינם באמת אטומים, לאורך זמן, החשיפה לנוזלים שוחקת את הצבע מחלחלת אל תוכו ואף חודרת דרכוו מצטברת. כדי למנוע הצטברות של נוזלים באופן שכזה, מומלץ תמיד לאוורר את חדר האמבטיה ולאפשר ללחות להתפזר, ובמטבח, להיעזר באמצעים כגון קולט אדים, או פשוט להציב שכבת מגן בין אזור הבישול לתקרה, שיימנע מאדים להגיע אליה בצורה ישירה.

מקור נוסף לרטיבות בתקרה ממקור פנימי נפוץ בעיקר בעסקים, במפעלים ובכ למקום בו יש מערכת ספרינקלרים שאינה מתוחזקת היטב, או בכל מקום בו הופעל וספרינקלרים. במקרים בהם יש דליפה במערכת, יכולה להצטבר רטיבות באזורים הפגועים.

רטיבות בתקרה ממקור חיצוני

יכולה לנבו כתוצאה מבעיות בצנרת, או דליפה באמבטיה של הדירה מלמעלה בבתי דירות. בדירות עליונות, פנטהאוזים, בתים פרטיים או במבנים חד-קומתיים אחרים,רטיבות זו יכולה להצביע על חלחול של מי גשמים, או על דליפה בדוד שמש ו/או חשמל. כך או אחרת, אם הרטיבות עברה מן הגג לתקרה, נדרש כבר טיפול מקצועי דחוף, על מנת לעצור את הדליפה, לתקן את נזקי הרטיבות וליצור, לחדש או לתקן את שכבת האיטום.

אם אתם סובלים מרטיבות בתקרה פנו לחברתנו וצוות אנשי המקצוע המיומנים של החברה ישמח לעמוד לשירותכם, לטפל בבעיה ולסייע לכם לשמור על ראש שקט (ויבש). עם יותר מארבעה עשורים של מצוינות ומתן שירותי איטום מכל סוג עבור לקוחות מן המגזר הפרטי, העסקי והמוסדי,בכל רחבי הארץ, אין בעיה בה לא נוכל לטפל.

בכל שאלה, בקשה או בעיה צרו איתנו קשר!

לחצו כאן בחזרה לעמוד הראשי

היתרונות שלנו

50 שנות וותק וניסיון בתחום
אחריות מלאה על כל עבודה
שירות לשביעות רצון הלקוח
שירותי S.O.S בימים גשומים
שימוש בציוד וחומר מתקדם

רוצים חורף יבש? אנחנו יכולים לעזור לכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת ייעוץ- ללא עלות!

חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי