השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

סיוד גגות

אם אטמתם את גג הבית שלכם באמצעות זפת, אתם בוודאי יודעים שלצד היתרונות הרבים של הזפת יש לה גם חיסרון מרכזי אחד. הזפת היא אמנם חומר איטום יעיל במיוחד, אולם צבעה השחור גורם לה להתחמם מהר מאוד בקיץ, וכפועל יוצא היא גם מחממת את הדירות שנמצאות בקומות העליונות. הדרך היחידה למנוע את התופעה הזו היא באמצעות סיוד גגות, והכתובת היחידה לעבודות סיוד מקצועי היא חברת א.א. אדיב בע"מ.

סיוד גגות – איכות חיים לאחר זיפות גגות

מי שמתגורר בבית צמוד קרקע או בדירה בקומה האחרונה במבנה שעבר זיפות גגות בוודאי מכיר היטב את התופעה. בחורף, הזפת אמנם מצליחה למנוע ממי הגשמים לחדור לתוך המבנה, אך בקיץ, ללא סיוד גגות, השהות בבית הופכת לבלתי נסבלת. כי נוסף על היותה חומר איטום יעיל, הזפת היא גם בעלת צבע שחור, הידוע במוליכות החום הגבוהה שלו. עובדה זו גורמת לכך שהזפת מתחממת בעצמה וגם מחממת את כל מי ומה שנמצא שמתחתיה.

כדי לשמור על איכות החיים במבנה שעבר זיפות, וכדי שלא תאלצו לשלם הון תועפות בגין הפעלת מזגן לאורך כל שעות היום בקיץ, עליכם להקפיד לבצע סיוד הגג לאחר הזיפות.

הלכה למעשה של סיוד בגג

בתהליך הסיוד אנו מורחים על הזפת שכבת הלבנה באמצעות סיד המדולל במים יחד עם דבק אקרילי. שכבת ההלבנה מונעת מהזפת להתחמם בימי הקיץ הלוהטים, וכפועל יוצא מונעת גם את התחממות הדירות שמתחתיה. הדבק האקרילי מבטיח שהסיד לא יישטף מהגג כשיורד גשם. את סיוד הגגות יש לבצע לאחר שהזפת התייבשה והתקררה לחלוטין, זאת כדי למנוע היווצרות סדקים ובקעים שיפגעו באיכות האיטום. כמו כן, לפני תהליך הסיוד יש להניח על הזפת שכבת חול דקה, כדי האחיזה הטובה של הסיד על גבי הזפת.

סיוד גגות

סיוד גגות עם א.א. אדיב

חברת א.א. אדיב שמה לה למטרה להעניק ללקוחותיה שירות מקצועי, מקיף ואמין בתחום איטום הגגות. לכן, כשאנו מבצעים זיפות אנו מקפידים להשלים את העבודה באמצעות הסיוד, כדי להבטיח שלקוחותינו ייהנו גם מחורף יבש וחם וגם מקיץ נעים וקריר.

הודות לידע העשיר ולניסיון רב השנים שצברנו אנו יכולים לבצע את עבודות הסיוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר, ולהעניק ללקוחותינו את התמורה המלאה עבור כספם. אנו מזמינים גם אתכם להצטרף למשפחת הלקוחות המרוצים שלנו וליהנות משירותים מקצועיים. לפרטים נוספים – צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.

סיוד גגות

באמצעות סיוד גגות, ניתן יהיה להעניק לחזות הכללית של המבנה מראה אסתטי ביותר. רבים מאתנו מסתייעים בשירותי תיקון ואיטום גגות – כאשר לרוב פעולה זו תתבצע על ידי זפת. אכן, מדובר בחומר גלם איכותי ומרשים. עם זאת, לצד יתרונותיו הרבים עומד צבעו השחור ומרתיע רבים. כדי לטשטש את המראה הקודר ולהכניס מעט אור לנכס, יש לסייד את הגג כראוי. כדי להתחיל את תהליך העבודה ולהשלים אותו על הצד הטוב ביותר, יש לפנות אל חברת א.א. אדיב בע"מ. חברה זו מתמחה בעבודות איטום ובידוד לגג. זאת ועוד, תוך מתן אחריות מלאה ללקוחות ומענה מדויק על דרישותיהם.

 

סיוד גגות – משימה הנושאת יתרונות רבים

ככל שחולפות השנים, כך אנו מבינים יותר ויותר את משמעות הביטוי – ביתנו הוא מבצרנו. מדובר, למעשה, בהרבה מעבר לחדר עם 4 קירות. בפועל, מדובר בנכס בו אנו מנהלים את חיינו, חוזרים אליו מדי ערב ונחים – ולעיתים קרובות אף מארחים בו קרובי משפחה וחברים. במקביל לנוחות אותה חשוב ליצור בתוך חדרי הנכס, מומלץ לא פחות לשדרג את חזות המבנה – כמו גם להיות ערניים לכל ליקוי או מפגע הנוצרים לאורך ימות השנה.

אחד ההיבטים המשמעותיים ביותר שיסייעו ליצירת חזות אסתטית ועמידות גבוהה כוללת, לדוגמה, את ביצוע עבודות סיוד גגות. אטמתם את גג המבנה עם זפת? אכן, חומר גלם זה מחזיק ביתרונות רבים – ללא ספק. עם זאת, הוא מחמם המבנה עצמו – כאשר צבעו השחור לרוב יוצר אווירה קודרת למדי. בהתאם, רצוי לסייד את הגג כראוי – תוך שימוש בציוד הרלוונטי וחומרי הגלם האיכותיים ביותר. התוצאה שתתקבל תהיה לשביעות רצונכם.

 

סיוד גגות – ביצוע המשימה תוך שימוש בציוד מתקדם

גג הרעפים בביתכם זקוק לתיקון? גג המבנה נאטם לאחרונה? כדי להעניק לנכס שלכם מראה אסתטי ומרשים, יש לפנות אל חברת א.א. אדיב בע"מ. חברה זו מחזיקה בניסיון בן 50 שנה בתחום עיסוק זה. מעבר לכך, צוות העובדים משתמש בציוד המתקדם ביותר ובחומרי גלם איכותיים.

נהוג לבצע הלבנת גגות לאחר ביצוע מלאכת הזיפות. כך, ניתן יהיה לאטום כנדרש את האזור הרלוונטי כמו גם למנוע את היווצרותן של נזילות וגשמים. כלומר, לעיתים קרובות מדי עבודת הזיפות מותירה אחריה גוון כהה ולא אסתטי. במקרים אחרים, היא עלולה ליצור סדקים ושברים. כך או כך, מדובר בתוצאה לא נעימה אשר יש ביכולתה ליצור בהמשך הדרך נזקים. בשל כך, כדי להתחיל במלאכת ההלבנה של הגג, מומלץ לפנות אך ורק אל המומחים: חברת א.א. אדיב בע"מ. צוות עובדי החברה כולל קבלנים ויועצים בתחום האיטום והבידוד. כמו כן, בעלי מקצוע אלו מספקים שירות מקצועי מהמעלה הראשונה – ובהתאם לצורכי הלקוח.

 

יתרונותיה הרבים של הלבנת גגות

שדרוג ותחזוקה שוטפת של המבנה בו אנו גרים הינו משמעותי ביותר. וזאת, משום שהיבטים אלו מסייעים ומקלים על חיי היום-יום שלנו כמו גם מוסיפים טאץ' אסתטי לנכס. כך, לדוגמה, ניתן לראות בבואנו לזפת את גגות המבנה. למה הכוונה? מלאכת שיפוץ הגג נושאת יתרונות רבים ואף נחוצה. עם זאת, כדי להעניק את הפיניש האחרון – מעבר להיבט הבידוד של הזפת, יש לפנות אל השלב הבא: הלבנת גגות.

כלומר, בזכות משימה משמעותית זו ניתן לאטום באופן מקיף ומקצועי את הגג. בכך, היא מונעת את היווצרותם של שברים וסדקים – ובהמשך אף את יצירתם של נזילות, כתמי עובש וכן הלאה. מעבר לכך, היא מצננת את מעלות החום במבנה בהצלחה.

כאמור, פעולת ההלבנה של הגגות נושאת עמה יתרונות רבים. וזאת, כאשר איטום ובידוד מפני תנאי מזג האוויר כמו גם קרני השמש – הן דוגמאות בולטות. בהתאם, כדי שמשימה זו תתבצע בהצלחה מרובה, יש לפנות אך ורק אל המומחים; בעלי המקצוע המנוסים והמיומנים ביותר.

 

עבודה מרשימה לכל הדעות

עבודת הלבנה של הגג דורשת מיומנות רבה כמו גם שימוש הציוד הרלוונטי. כך, תתקבל התוצאה הרצויה – ואיכות חייכם תשתפר ללא כל ספק. לשם כך, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל חברת א.א. אדיב בע"מ. חברה זו פועלת ברמת זמינות גבוהה ובהתאם לשביעות רצונו של הלקוח.

היתרונות שלנו

50 שנות וותק וניסיון בתחום
אחריות מלאה על כל עבודה
שירות לשביעות רצון הלקוח
שירותי S.O.S בימים גשומים
שימוש בציוד וחומר מתקדם

רוצים חורף יבש? אנחנו יכולים לעזור לכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת ייעוץ- ללא עלות!

חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי