השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

נזילות בגג

מקצוענים באיתור ובאיטום נזילות בגג

אם אתם סובלים מנזילה בגג או מדליפה של מים החודרים לביתכם מהגג או מהקירות – הגעתם לכתובת הנכונה. אנו בחברת א.א.אדיב מתמחים בביצוע כל עבודות האיטום, הזיפות, הבידוד והסיוד לגגות ולקירות. הודות ללמעלה מ- 45 שנות ניסיון, אין בעיה שלא נוכל לפתור או אתגר מקצועי שלא נוכל לעמוד בו:

  • איתור וטיפול בנזילות מהגג בכל מבנה ובסוג גג.
  • איטום וסגירת מקורות הנזילה בגג או בצינורות שנסדקו.
  • מגוון עבודות איטום וזיפות גגות
  • עבודה על גגות שונים ושימוש במגוון שיטות איטום וחומרי האיטום האיכותיים והאמינים ביותר בשוק.

ליקוי באיטום הגג דורש טיפול של איש מקצוע אשר מתמחה בתחום. רק לאיש מקצוע המחזיק בידע, במיומנות ובניסיון מקצועי רב ומגוון, יש את היכולת לאתר את מקור הבעיה, לעמוד על טיבה ולהחליט על אופי הטיפול המתאים ביותר לנזילה בגג שלכם.

אנו בחברת א.א.אדיב שמחים להעמיד לרשותכם את מרב ומיטב הידע והניסיון שצברנו בתחום איתור נזילות בגג. הצוות המקצועי שלנו, יחד עם החומרים וכלי העבודה שברשותנו, מבטיחים שתיהנו מגג אטום בצורה הרמטית ואיכותית בכל ימות השנה. הודות לניסיון העשיר ולוותק רב השנים שצברנו בתחום, כמו גם להקפדה הבלתי מתפשרת על עמידה בסטנדרטים הגבוהים של איכות העבודה ואיכות החומרים, כל לקוחותינו נהנים מהשירות הטוב, האיכותי והאמין ביותר.

אנו בחברת א.א.אדיב מעמידים לרשותכם למעלה מ- 45 שנות ידע וניסיון בתחום, המאפשרות לנו לבצע כל סוג עבודה אליה נדרש, ולהשלים פרויקטים בכל סדר גודל ובכל רחבי הארץ. כל לקוחותינו נהנים משירות מקצועי, מהיר, אדיב ואמין, תוך עמידה בלתי מתפשרת בלוחות הזמנים שנקבעו.

אנו מזמינים גם אתכם להצטרף למעגל הלקוחות המרוצים של חברת א.א. אדיב. לפרטים נוספים ולקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות – צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם בכל עת.

היתרונות שלנו

50 שנות וותק וניסיון בתחום
אחריות מלאה על כל עבודה
שירות לשביעות רצון הלקוח
שירותי S.O.S בימים גשומים
שימוש בציוד וחומר מתקדם

רוצים חורף יבש? אנחנו יכולים לעזור לכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת ייעוץ- ללא עלות!

חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי