השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

לחורף נעים

זיפות גגות לחורף נעים

החורף האחרון הביא אתו כמה ימים גשומים במיוחד אשר גרמו להצפות בכבישים וגרמו לנזק רב לבתים ולחקלאות. אך למעשה לא צריך יותר מיום גשום אחד על מנת להביא להצפה של הגג. כאשר מדובר על גג שאינו אטום כראוי כל טפטוף של גשם יהפוך לאויב.

זיפות גגות הוא טכניקה מסורתית שנמצאת אתנו כבר זמן רב. הזפת הינו חומר איטום מושלם שמתאים במיוחד למשימה וחברות רבות ממשיכות לעשות בו שימוש למרות שישנן שיטות חדישות יותר וחומרים מתקדמים יותר לאיטום. הזיפות הוא תהליך שמצריך מיומנות רבה לא כל אחד ידע כיצד לבצע אותו כמו שצריך.

זיפות של גג על ידי חברת א.א.אדיב

אל מי כדאי לפנות?

כמו כל עבודה גם את הזיפות כדאי שתבצע רק חברה מקצועית. כאשר אנחנו מחפשים חברה שתבצע בעבורנו זיפות גגות ישנם כמה פרמטרים שניתן להיעזר בהם:

  • קבלן זיפות מקצועי יבדוק את תוואי השטח שבו הוא אמור לבצע את האיטום. ישנה חשיבות גדולה לאזור של הגג מבחינה גאוגרפית מבחינת כמות המשקעים.
  • במידה וקיים איטום ישן על גג הבניין הקבלן יסיר אותו תחילה על מנת לבצע את העבודה כמו שצריך. איטום ישן עלול לפגוע באיכות של האיטום החדש.
  • כל חומר הוא שונה וצריך לדעת עם אילו חומרים לעבוד. ושאריות חומרים ישנים יביאו לאיטום לקוי ולרווחים שייווצרו בין השכבות השונות.
  • קבלן הוגן לא יבחר דווקא בחומר האיטום היקר ביותר. זיפות גגות יכול העשות על ידי שימוש בזפת שנחשבת לזולה ביותר.
  • ניסיון הוא חשוב מאוד בתחום ורק קבלן איכותי יכיר את כל התהליך.

חומרים שעומדים בתקן

יש לעשות שימוש רק בחומרים אשר עומדים בתקן הישראלי. הסיבה לכך היא שהתקן הישראלי מתאים למזג האוויר הישראלי בניגוד לתקן האירופי שלא יחזיק מעמד במזג האוויר בארץ. מזג האוויר החם וימי השמש הרבים בארץ מביאים לנזק משמעותי לחומרי האיטום הרגילים ונדרש שימוש בחומרים מתאימים. הקור אירופי לא קיים כאן אך מצד שני רב ימות השנה שוררת טמפרטורה גבוהה שלא מיטיבה עם חומרי האיטום.

ככל שמדובר על קבלן איטום מנוסה הוא יעשה שימוש רק בחומרים בעלי תו תקן ישראלי וימנע משימוש בחומרים שאינם מתאימים למטרת זיפות גגות. בנוסף יש את עניין האחריות שמספקת ביטחון רב. ישנם חומרי איטום אשר יש להם יתרונות ואורך החיים שלהם גדול יותר. בכל מקרה מומלץ להתייעץ עם הקבלן ולקבל ממנו את כל המידע הדרוש על מנת להחליט.

לפרטים על תיקון גגות לחצו כאן

היתרונות שלנו

50 שנות וותק וניסיון בתחום
אחריות מלאה על כל עבודה
שירות לשביעות רצון הלקוח
שירותי S.O.S בימים גשומים
שימוש בציוד וחומר מתקדם

רוצים חורף יבש? אנחנו יכולים לעזור לכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת ייעוץ- ללא עלות!

חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי