השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

הסרת אנטנות

לאחרונה, הוחלט על ידי משרד התקשורת כי הגיע הזמן להפסיק את השידור האנלוגי ולעבור אל שידור דיגיטלי. המשמעות לכך היא כי כל מי שעד היום היה קולט את שידורי הערוץ הראשון והערוץ השני שלא על ידי ממיר אלא על ידי אנטנה הממוקמת על גג הבניין שבו הוא גר, לא יוכל יותר לעשות זאת ויאלץ לפנות אל חברות הכבלים, הלווין או לרכוש ממיר מסוג עידן פלוס.

המשמעות של גזרה זו על ידי משרד התקשורת היא כי כל האנטנות המצויות על גגות הבניינים השונים ברחבי הארץ מיותרות הן וכי מלבד לשמש ליונים וציפורים אחרות קן לישיבה ולמנוחה, אין הן כל צורך והן רק מכערות את הנוף ומזיקות לסביבה.

הסרת אנטנות באופן מקצועי

מסיבות אלו בדיוק כדאי מאוד להסיר את המפגע הסביבתי וזאת על ידי הסרת אנטנות באופן מקצועי. אנטנות על גג הבניין לא רק מכערות את הסביבה אלא נחשבות למפגע סביבתי ומאחר ואין בהן יותר צורך רצוי ואף מומלץ לבצע הסרת אנטנות באופן מסודר ומקצועי.

חברת אדיב מבצעת הסרת אנטנות בצורה המקצועית והטובה ביותר שתוכלו למצוא. לאחר הסרת אנטנות אנו נבצע איטום גגות מקצועי ובטוח לגג הבניין שלכם כך שאתם יכולים להיות בטוחים ורגועים כי הסרת האנטנות לא תפגע באטימות הגג שלכם והחורים שנוצרו מהורדת האנטנות לא יגרמו לנזילות מיותרות לתוך דירות הבניין.

צרו איתנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם ולעזרתכם בכל נושא הסרת אנטנות, איטום וזיפות גגות.

היתרונות שלנו

50 שנות וותק וניסיון בתחום
אחריות מלאה על כל עבודה
שירות לשביעות רצון הלקוח
שירותי S.O.S בימים גשומים
שימוש בציוד וחומר מתקדם

רוצים חורף יבש? אנחנו יכולים לעזור לכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת ייעוץ- ללא עלות!

חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי