השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

איטום בסנפלינג

עבודות איטום בסנפלינג

לפעמים, איטום גגות יהיה מלאכה פשוטה למדי, שנעשית באמצעות זפת או באמצעות חומרי איטום אחרים (כגון יריעות איטום). עם זאת, ישנם מצבים שבהם כדי לאטום חלקים גבוהים של מבנה או קירות חיצוניים שלא קל להגיע אליהם, יהיה צורך להיעזר בשיטות שונות. שיטה אפשרית אחת תכלול הקמה של פיגומים, כדי שניתן יהיה לקבל גישה נוחה. שיטה הרבה יותר מהירה (אבל גם לא פחות מקצועית) תהיה ביצוע של איטום בסנפלינג. מהם היתרונות של שיטה זו? למי כדאי לפנות לשם ביצוע העבודה? אם מצאתם נזקים שנגרמו מאיטום לקוי או שאתם רוצים לבצע פעולה הכנה מקדימה כדאי שלא ייווצרו נזקים – כדאי שתדעו במה הדברים אמורים.

יותר מזיפות גגות

איזו חברה יכולה להציע שירות זה, איטום בסנפלינג? כיצד זה מתבצע ומה בדיוק ניתן לעשות? איטום מסוג זה יכול להתבצע על ידי חברה שעומדת בתקנים ופועלת על פי הוראות הבטיחות של עבודה בגובה. בהחלט לא כל מי שעוסק בזפת ולא כל חברת זיפות גגות יכולים גם להציע שירות נלווה של סנפלינג.

ביצוע עבודה מסוג זה יתחיל בהגדרת המשימה. הגדרת המשימה יכולה להיות החלפת אריחים שהתיישנו, ביצוע תיקונים שונים לקירות החיצוניים, קילוף צבע או טיח מתקלף וכמובן גם כיסוי הקירות בחומרים מבודדים, לאחר הכנת תשתית מתאימה. הטיפול יכול להיות כוללני ומקיף או להיעשות ברמה נקודתית. ביצוע העבודה כולל את הגדרת הצרכים והחומרים ולאחר מכן – מקימים את נקודות העיגון בגג, שאליהן יחברו את חבלי הגלישה והציוד שנועד לעבודה.

איתור הבעיה ומוקד הנזילות

באמצעות פעולות של איטום בסנפלינג ניתן לתקן סדקים וחריצים במבנים וותיקים. באמצעות פועלים מיומנים ניתן לחזק חיפויים שהתרופפו או להחליף חיפויים ישנים בחדשים. ניתן ליצור בידוד מפני רטיבות באמצעים שונים, בהתזות של חומרים אקריליים דוחי מים, הזרקת חומרים ותוך שימוש בפתרונות רובה או שיש ואמצעים נוספים. חלק מהשירות, לעיתים גם חלק נכבד ממנו, כולל איתור מוקדי נזילות ופתרונם. פעולות נלוות נדרשות יכולות להיות איטום של גגות ומרפסות, ניקוי של פתחי מרזב, לפעמים גם פתיחת ריצוף ושימוש ביריעות ביטומניות. ללא איתור טוב של מקור הרטיבות, המענה עשוי להיות חלקי בלבד.

איטום ואיכות החיים שלכם

אם חשבתם עד כה שאיטום מתייחס אך ורק לאיטום חדר האמבטיה או חיפוי הגג בזפת, אנו מקווים שכעת גם אתם מבינים שלפעמים הדרך הטובה ביותר לקראת אטימה מושלמת תהיה איטום בסנפלינג. כדי לקבל את המענה המושלם לצרכים שלכם, חפשו חברת איטום אמינה וידועה, שמספקת שירות מקיף של עבודות בגובה, איתור בעיות איטום ומציאת פתרונות מושלמים.

כדאי להעדיף אנשי מקצוע שמעניקים אחריות לטיב העבודה ואם יש לכם ספק – אל תהססו לחפש המלצות ממקורות שונים לגבי החברה שמצאתם. באמצעות איטום איכותי, תשמרו על הבית שלכם ולא תוותרו על איכות החיים שלכם.

היתרונות שלנו

50 שנות וותק וניסיון בתחום
אחריות מלאה על כל עבודה
שירות לשביעות רצון הלקוח
שירותי S.O.S בימים גשומים
שימוש בציוד וחומר מתקדם

רוצים חורף יבש? אנחנו יכולים לעזור לכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת ייעוץ- ללא עלות!

חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי