השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

איטום מקלחת

כמעט כולם כבר יודעים שכדי שלא תהיה חדירה של מים לתוך הבית מבעד לגג או למרפסת – יש לבצע זיפות גגות או איטום מרפסת באופן מקצועי. אבל חלחול של מים לתוך הקירות והגעת מים למקומות שהם אינם רצויים בהם יכולים להתקיים לא רק מבחוץ אלא גם מבפנים. בלשון מקצועית, נהוג לתאר את אותם האזורים שבתוך הבית המועדים לסיכון בתור "חדרים רטובים". בראש ובראשונה מדובר כמובן בחדרי אמבטיה, מקלחות ומקלחונים. מה עושים כדי למנוע נזילת מים באותם האזורים הבעייתיים? ההתמודדות נעשית בשיטות נכונות של איטום מקלחת. מי שיוותר על כך – יצטער במועד מאוחר יותר וישלם על כך ביוקר.

לא כדאי לדחות

מתי כדאי לבצע איטום מקלחת? האם כדאי לחכות רק לרגע שבו שומעים תלונה מהשכן שמלמטה, על כך שהתקרה שבביתו רטובה או שישנם כתמי עובש? מצב כזה בהחלט איננו מומלץ, ממש כפי שלא מומלץ לחכות עם איטום גגות לרגע שבו הגשם כבר מציף את הבית פנימה. מי שיחכה עד שיופיעו סימנים של רטיבות עשוי לגלות שהשיקום של הנזק עולה בכסף רב – וחבל. איטום במיטבו הינו פעולה מונעת. יחד עם זאת, כמובן שאם מגלים סימנים ראשונים לבעיית איטום – אסור לדחות. אם התחילה להופיע נפיחות של הטיח, אם יש כתם עובש או ריח מעופש – אל תדחו – הזמינו שירות איטום.

משפצים? אוטמים!

רבים חושבים שאם הם מבצעים שיפוץ של חדר האמבטיה, הרי שקבלן הביצוע יקפיד לבצע איטום כמו שצריך. לפעמים זה נכון, אך בהחלט לא תמיד. לפעמים, קבלן הביצוע לא באמת יקפיד להיעזר במומחה לאיטום, כך שאפילו פעולה מתבקשת כמו איטום מקלחת עשויה להיעשות בחובבנות או גרוע לא פחות – לא להיעשות כלל.

אם אתם עומדים לבצע שיפוץ בחדר המקלחת, אם אתם מחליפים מקלחון ישן בדגם חדש, אם אתם מבטלים אמבטיה עתיקה ושמים חדשה, אם מחליפים כיור או שירותים – לא מוותרים על איטום. את האיטום יש לבצע תוך שימוש בחומרי איטום מעולים, ובדרך כלל ראוי להקפיד על איטום כפול. במילים אחרות, חשוב לא רק להכין את התשתית לחומרי האטימה אלא גם למרוח פתרונות איטום בשני שלבים. קודם כל, משתמשים בשכבה אחת ורק לאחר שהשכבה הזאת מיושמת במלואה ניתן לעבור לאיטום בשכבה שניה.

אוטמים באמינות

היבט מרכזי שכדאי לחשוב עליו כאשר מבצעים איטום מקלחת הוא – מה עושים לגבי הפינות. וודאו אם חברת האיטום שלכם שיושם דגש על הפינות בחדר האמבטיה, כלומר נקודות מפגש בין קירות אנכיים לבין משטחים אופקיים (בדרך כלל – הרצפה). טיפול של איטום פינתי נקרא בדרך כלל בשם רולקות. מדובר בהחלקה ואיטום מיוחד של הפינה, כדי להפוך אותה ליותר עמידה ולאפשר בידוד טוב יותר והפרדה מרטיבות. כאשר מבצעים אטימה דרשו עבודה איכותית וכדאי לעמוד על כך שתקבלו אחריות. זהו הסימן לכך שאיש המקצוע שלכם – באמת איכותי ובאמת אמין.

היתרונות שלנו

50 שנות וותק וניסיון בתחום
אחריות מלאה על כל עבודה
שירות לשביעות רצון הלקוח
שירותי S.O.S בימים גשומים
שימוש בציוד וחומר מתקדם

רוצים חורף יבש? אנחנו יכולים לעזור לכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת ייעוץ- ללא עלות!

חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי