השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

איטום מפתנים

שירות מקצועי של איטום מפתנים

כדי שבית מגורים יהיה באמת אטום בפני מים, יש לבצע עבודת איטום ראויה. כדי שבעונת החורף לא יחלחלו מים פנימה ולא ייווצרו נזקים למבנה עצמו או לתכולה שבתוכו צריך לאטום אזורים שונים. צריך למשל לדאוג לאיטום מלא של אזור הגג. צריך לאטום גם את הקירות ויש גם סוגים שונים של פעולות שיש לבצע בתוך הבית פנימה. פעולה שנחשבת לחשובה מאוד אך לא כולם מודעים לנחיצות שלה הינה איטום מפתנים. אם לא דואגים לכך בזמן בניה המבנה או בשעה שעורכים שיפוץ, נוצרים בטווח הארוך נזקים שעלות תיקונם רבה מאוד.

איטום מפתני הגג והמרפסות

אילו סוגים של מפתנים יש בבית, ואשר אותם צריך לאטום? איטום מפתנים מסוג אחד הינו של אלה הנמצאים ביציאה לגג בנוי. דלת הכניסה אל הגג, שהינה בעלת מפתן, צריכה להיות אטומה גם בחלקה התחתון, אחרת – מים עשויים לחדור בעונת החורף בנקודת התורפה שבריצוף המוביל פנימה. גם המפתן המוביל אל מרפסת שמש הינו אזור שחובה לאטום כמו שצריך. פעולה כזאת חייבת להיעשות או כאשר בונים את הבית ומלכתחילה קיימת מרפסת או כאשר מוסיפים מרפסות שמש לבניין קיים (במסגרת תמ"א 38 או הוספת מרפסות בלבד).

איטום של מפתן הדלת

איטום מפתני החדרים הרטובים

מלבד איטום מפתנים הנמצאים בסמיכות אל הגג או אל המרפסת, יש גם מפתנים נוספים שאותם חשוב לאטום. מדובר במפתנים שהם למעשה החלק התחתון של הדלת המובילה אל חדרים רטובים. מהם בדיוק החדרים הללו? אלה הם החדרים שבהם ניתן למצוא צנרת מים ושבהם קיימת סבירות גבוהה למעבר מים לקירות או מהקירות. חדרים רטובים המקובלים ביותר הינם למעשה חדרי האמבטיה והמקלחונים המצויים בכל בית.

מקצועיות באיטום של מפתנים

לא כל מי שנחשב למומחה בעבודות איטום לגג יכול לבצע גם איטום מפתנים באיכות ראויה. כאשר רוצים לוודא שהמפתנים יהיו באמת אטומים, יש להיעזר בקבלני איטום המכירים את הדרכים היעילות לביצוע עבודות מסוג זה. עבודת איטום כזאת צריכה להיות ברמה גבוהה מאוד, כך שלא תהיינה נזילות ולא ימצאו נזקי מים בשל מפתן שאיננו אטום.

עבודות האיטום הטובות ביותר ייעשו תוך כדי מהלך הבניה של הבית או לחילופין – תוך כדי השיפוץ, החלפת רצפות וכדומה. לאחר שמסתיימת עבודת הרצפים, כאשר מפתני הדלתות כבר עומדים, חלפה השעה לבצע איטום מושלם. יהיה צורך לבצע פירוק, ואז איטום ולבסוף החזרת מרצפות. ואם בכך זאת מגלים רטיבות או נזילה, כאשר המפתן בנוי? במקרה זה ניתן לבצע פעולות מסוימות גם ללא שיפוץ כולל, אך זאת, על פי אופי הנזילה ובעיית ההצפה.

בכדי להימנע מאי נעימות, כדי שהאיטום יהיה ברמה מאוד גבוהה בכל חלקי הבית וגם במפתנים, כדאי להיוועץ בהקדם עם מומחי איטום. עבודה טובה, לא סתם עבודה מהירה, תבטיח איטום מעולה לשנים ארוכות.

היתרונות שלנו

50 שנות וותק וניסיון בתחום
אחריות מלאה על כל עבודה
שירות לשביעות רצון הלקוח
שירותי S.O.S בימים גשומים
שימוש בציוד וחומר מתקדם

רוצים חורף יבש? אנחנו יכולים לעזור לכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת ייעוץ- ללא עלות!

חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי