השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

אוטמים ויבשים

בישראל, אנו מקבלים בברכה את גשמי החורף, שכן איננו זוכים ליהנות מהם מספיק הודות לאקלים הים-תיכוני. הקיץ הישראלי הוא ארוך ובולט, ואילו החורף הוא אורח אשר מדי פעם קופץ לבקר ולהראות נוכחות. בשל כך, לעיתים, אנו נוטים לזלזל בהכנות הנדרשות לקראת החורף, שעדיין ככלות הכל מפזר עלינו גשמים ומשקעים וגורם לנו להתעטף בשכבות בגדים נוספות כדי להתחמם. איטום גגות מבעוד מועד הינה החלטה חכמה ומושכלת, להקדים איטום למכה.

אוטמים ויבשים

איטום גגות הוא פעולת התחזוקה המתבקשת לצורך הבטחת עמידותו של הגג בפני נזילות, רטיבות ודליפות. זהו אחד מהשלבים החשובים ביותר לפני מעבר לבית חדש או לצורך שיפוץ בבית קיים. אם אתם מעדיפים, ואין לנו ספק בכך, להותיר את הגשם מחוץ לבית ולהימנע מפני טפטופים פנימיים וכן לחסוך סכסוכי שכנים מיותרים, חשוב להיערך לכך בהקדם.

ישנן מספר שיטות איטום עיקריות. שיטת האיטום נבחרת תוך שקלול תשתיות הגג ותנאי השטח. חומרי האיטום הנפוצים בשימוש הם –

  • זפת – חומר האיטום הוותיק והזול ביותר. זיפות הגג מבטיח שכבת הגנה מלאה ומוצלחת מפני נזקים שונים וכן פוטרת מהיערכות מוקדמת. יש לקחת בחשבון, שלזפת חיסרון של טווח זמן העמידות. באמצעות סיוד הזפת, ניתן להאריך את תוחלת חייה של הזפת, למנוע את שחיקתה וכן לבודד את החום והקור. מחקרים הוכיחו שהלבנת הגג הראתה שינויים מובהקים בטמפרטורת החדר.
  • יריעות ביטומניות שיטת איטום נפוצה שכבר צברה פופולאריות רבה. מתאימה לשימוש על גגות מזופתים או על גבי גגות בטון.
  • חומר אקרילי – איטום באמצעות אקריל מתאים לאיטום גגות בטון משופעים.
  • חומר פוליאוריטני – חומר האיטום המתאים לאיטום כל סוגי הגג ותורם לעמידות מוצלחת וכן לתוחלת חיים ארוכה יותר. בשל כך, חומר האיטום הינו יקר יחסית ליתר חומרי האיטום.

איך לבחור קבלן איטום?

עבודת איטום מוצלחת תבטיח לכם חורפים יבשים ורגועים. בחיפושכם אחר קבלן איטום גגות, ערכו סקר שוק והסתמכו על חוכמת ההמונים שתנחה אתכם. בנוסף, חשוב לבחור בקבלן הדורש מחיר ממוצע וכן מציע אחריות. הודות לאחריות שהוא מציע (5 שנים בדרך כלל), תוכלו להיות בטוחים שהוא לא ינסה לעגל פינות וכן להיות רגועים במקרה שבו מתעוררת תקלה, משום שאתם תדעו מי האדם הנכון לפנות אליו לטפל בה.

אנחנו מספקים גם שירותי תיקון גגות רעפים, לחצו כאן לפרטים נוספים ויצירת קשר.

היתרונות שלנו

50 שנות וותק וניסיון בתחום
אחריות מלאה על כל עבודה
שירות לשביעות רצון הלקוח
שירותי S.O.S בימים גשומים
שימוש בציוד וחומר מתקדם

רוצים חורף יבש? אנחנו יכולים לעזור לכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת ייעוץ- ללא עלות!

חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי