השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

אודות

יש לכם סימני נזילה על תקרת הבית? חושבים שהגיע הזמן לעשות איטום גגות? עם גגות נוזלים לא משחקים, הפעם מזמינים חברה מקצועית, כזו שאפשר לסמוך עליה בעיניים עצומות. באיטום נכון של הגגות קיימת חשיבות רבה לאיכות וסוג חומרי האיטום שנעשה בהם שימוש, כל גג והביצוע המתאים לו ביותר. איטום גגות מקצועי מבטיח אטימה לשנים וחוסך נזילות הפוגעות במבנה ומסבות נזקים שחלקם לא ניתנים לפתרון. השאירו פרטים באתר ונתאם לכם פגישת ייעוץ ללא עלות.

גגות אטומים לכולם

איטום עושים רק עם חברת איטום מורשה. אנחנו עובדים עם לקוחות גדולים וקטנים כאחד: לקוחות פרטיים, מבני מגורים, מוסדות, מתחמי עסקים ומפעלים המעוניינים לשים קץ לנזילות ולתיקונים חוזרים ונשנים.

התאמה לכל סוגי הגגות

האם ידעתם כי אין סוג אחד של איטום עבור הגג שלכם? לו היה רק חומר אחד יעיל ושיטה אחת – כולם היו משתמשים בהם. אולם, התחום הנ"ל הוא למעשה תחום אשר דורש ידע רב, משום שהאפשרויות הן מגוונות מאד. אם פונים לחברת א.א אדיב, אתם יכולים להיות כמובן רגועים, ולדעת שהגג שלכם נמצא בידיים טובות. אנשי המקצוע שלנו יבצעו בדיקה מדוקדקת לגג שלכם, ורק לאחר מכן, יבחרו את החומרים המתאימים ויבחרו בשיטה המושלמת עבור האיטום של הגג שלכם.

מגוון חומרים

לחברת א.א אדיב ניסיון רב בעבודה עם מגוון חומרים לטובת עבודה מיטבית. חברתנו מנוסה בעבודה עם חומרים ביטומניים ועם יריעות ביטומניות, עבודות שונות של זיפות, חומרים אקריליים, חומרים פוליאוריטניים, וכמובן עבודה עם יריעות איטום שונות.

איטום איכותי לשנים

מעכשיו אין לכם יותר נזילות, אנחנו אוטמים את הגג שלכם במיטב החומרים. כשאנחנו אוטמים אנחנו בודקים היטב את התנאים על הגג ומבצעים עבודת הכנה קפדנית שמבטיחה ביצוע מושלם.

שילוב חומרים מתאים

כל איטום צריך להתחשב באיטום הישן שנעשה על הגג. בגג בטון חשוף או מזופת נעדיף לאטום ביריעות ביטומניות. לעומת זאת, אם הגג שלכם נאטם בחומרים אקריליים, קרוב לוודאי שנדבוק בשיטה זו. ב-PVC משתמשים במקרים מיוחדים בלבד ובפוליאריטנים משחתיים משתמשים לנישות קטנות ובעייתיות.

אוטמים כל גג

אנחנו אוטמים את כל סוגי הגגות: רעפים, גגות מרוצפים, סיוד גגות, זיפות, קירות חיצוניים, מקלטים, איתור נזילות ומפגעי רטיבות. כמו כן, אנחנו מסירים אנטנות ישנות. בחורף הקרוב לא יהיו לכם הפתעות, השקט שלכם והביצוע שלנו.

היתרונות שלנו

50 שנות וותק וניסיון בתחום
אחריות מלאה על כל עבודה
שירות לשביעות רצון הלקוח
שירותי S.O.S בימים גשומים
שימוש בציוד וחומר מתקדם

רוצים חורף יבש? אנחנו יכולים לעזור לכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת ייעוץ- ללא עלות!

הגלריה שלנו

כאן תופיע כותרת

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קולהע צופעט למרקוח איבן איף, ברומץ כלרשט מיחוצים. קלאצי קוואזי במר מודוף. אודיפו בלאסטיק מונופץ קליר, בנפת נפקט למסון בלרק - וענוף לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה שיצמה ברורק.מוסן מנת. להאמית קרהשק סכעיט דז מא, מנכם למטכין נשואי מנורך. סחטיר בלובק. תצטנפל בלינדו למרקל אס לכימפו, דול, צוט ומעיוט - לפתיעם ברשג - ולתיעם גדדיש. קוויז דומור ליאמום בלינך רוגצה. לפמעט מוסן מנת. קונדימנטום קורוס בליקרה, נונסטי קלובר בריקנה סטום, לפריקך תצטריק לרטי. קולהע צופעט למרקוח איבן איף, ברומץ כלרשט מיחוצים. קלאצי לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה שיצמה ברורק.

ליבם סולגק. בראיט ולחת צורק מונחף, בגורמי מגמש. תרבנך וסתעד לכנו סתשם השמה - לתכי מורגם בורק? לתיג ישבעס.

חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי